אודות

משומש (Meshoomash) קם כדי להשביח ולממש ציוד משומש.

אנו מאמינים שכל ציוד תעשייתי הוא בעל ערך, ברגע שמשפצים, מחדשים ומתאימים אותו לצורך החדש, וכי ציוד משומש יכול להיות טוב כמו חדש וזול משמעותית.

אנו נשענים על רשת קשרים ענפה והיכרות אישית עם השטח והצרכים של המפעלים השונים, ומתוך ההיכרות הזו מבצעים חיבורים, השבחות, השמשות והתאמות שמממשות ציוד תעשייתי משומש ויוצרות ערך מוסף משמעותי לרוכש הציוד ולמוכר.

בראש משומש עומד שלו כהן, אשר דרכו בעולמות המיחזור הביאה אותו לגלות את הבזבוז העצום שקורה בשטח – ציוד תעשייתי תקין ושמיש נזרק, צובר אבק, או יושב ללא הפעלתו במחסנים וקווי ייצור.

כך שלו כהן החליט להוביל את השינוי ולתת ערך מוסף על ידי השבחה והשמשה של ציוד תעשייתי משומש.

רשת הקשרים האישית, ניסיון רב השנים, מגרש הציוד התעשיייתי והלוח התעשייתי החדש של משומש – מהווים מערך יחיד במינו ברמה הארצית אשר מאפשר איתור ומימוש של ציוד תעשייתי בצורה המיטבית ותוך יצירת ערך מוסף לכל הצדדים.

ניתן לפנות למשומש לטיפול אישי על ידי שלו כהן, לטובת מימוש ציוד משומש או איתור ציוד משומש לפי צורך ודרישה.

כמו כן, ניתן לפרסם עצמאית בלוח מוכרים-קונים החדש באתר, אשר מהווה מהפיכה בתחום הציוד התעשייתי המשומש ומנגיש את התחום לכל התעשייה בישראל.

משומש שם לעצמו כמטרה להוביל מהפיכה בתעשייה בישראל, לעזור למפעלים קטנים ובינוניים לקבל הרבה יותר ולחסוך בעלויות, ולאפשר למפעלים גדולים לממש ציוד בקלות ובמהירות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.