מפעלים רבים מוצאים עצמם נקלעים למשברים כלכליים המובילים לסגירתם בלית ברירה. במקרים אחרים, עליהם להתאים עצמם לטכנולוגיה המתקדמת ותקנות חדשות, ובמקרים נוספים ייאלצו להקטין משמעותית את כמות העובדים והציוד המכני שברשותם. ציוד תעשייתי משומש שהיה שייך בעבר למפעלים שכאלו, נמצא בחצרות גרוטאות המציעות פתרון יצירתי עבור מפעלים תעשייתיים המחפשים הכנסה בעזרתה יוכלו לשלם לפחות חלק מהחובות אליהן נכנסו.

ציוד תעשייתי משומש ואיכותי!

כיצד בעצם יוכל לתרום לכם ציוד תעשייתי משומש אתם שואלים? יש מספר סיבות:

  • התחלה בטוחה – במקום להשקיע סכומי עתק במכונות חדשות מהניילון ולגלות שהן לא מתאימות לצרכי המפעל, תוכלו לבחור להתחיל עם מכונות משומשות ולקבל פחות או יותר מושג על מה שאתם באמת צריכים מהציוד התעשייתי שלכם, ולהתכונן לכך במידה ותגיעו למסקנה שאתם זקוקים למכונות חדשות וחזקות יותר.
  • חסכון – כך, תוכלו לחסוך עלויות גבוהות מידי בהתחלה. גם אם תגלו שאתם זקוקים למכונות מעודכנות יותר ממה שכבר רכשתם, לפחות תוכלו לבצע את העבודה גם עד שתרכשו אותן.
  • תחילת עבודה מהירה – אחרי הכל, אתם בית עסק. ככל שתתחילו לעבוד מהר יותר כך תתחילו להרוויח. גם אם ברשימת הקניות שלכם נמצא מיכון חדיש ועדכני יותר, תוכלו להתחיל להריץ את העבודה במהירות.

כל מה שאתם צריכים – במקום אחד!

בעת פתיחת עסק חדש או הרחבת עסק קיים, בעיקר אם מדובר בתחומי התעשייה השונים, אנו נרצה לחסוך כמה שיותר בהוצאותינו. הפתרון הטוב ביותר עבורנו הוא לרכוש את הציוד הנדרש לנו, ביד שניה. אל תחושו אי נוחות, יד שניה משמעותה לא תמיד בלאי וחלודה, אלא להפך. לפעמים מדובר במכשור חדיש ואיכותי לחלוטין שפשוט לא נעשה בו יותר מידי שימוש. 'משומש' הוא הכתובת הטובה ביותר שלכם אם אתם זקוקים לציוד מתקדם במצב טוב. אל תתפשרו על איכות העבודה שלכם, בואו למצוא את מה שאתם צריכים – אצלנו!מחפשים ציוד מסויים? המומחים שלנו זמינים לעזור


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דברו איתנו בווצאפ whatsapp