100% שביעות רצון

שרות מעולה אמין 

לתמיכה ועזרה:  

074-7579862

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים
צרו קשר

מסועים משומשים

עמוד הבית

  >  מסועים משומשים

מסוע תעשייתי נועד במטרה להעביר לשנע חומרי גלם, מוצרים מוגמרים ועוד. ישנן פעמים בהן מפעלים עומדים בפני סגירה, ומחפשים דרכים להרוויח עוד כמה גרושים על מנת לסגור את החובות שהצטברו. משום כך, מסועים משומשים במצב טוב יכולים להימצא בחצרות גרוטאות, כך שיוכלו להגיע לידיהם של אחרים הזקוקים להם, ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

 

סוגים שונים של מסועים משומשים

המסוע בדרך כלל מורכב משתי גלגלות, שסביבן מותקנת לולאה המסתובבת סביבן. הגלגלות הינן ממונעות ומגלגלות את הרצועה, ואת המוצר המונח עליו. מסועים משומשים קיימים במגוון סוגים, מהם תוכלו לבחור את זה המתאים ביותר לצרכיכם:

  • מסוע סרט – נפוץ בתעשיות המזון, דפוס, בתי אריזה ועוד. גוף המסוע עשוי פלדה איכותית, ומונע על ידי מנוע.
  • מסוע גלילים – מסוע זה עשוי נירוסטה, ברזל או PVC ומטרתו להעביר משאות כבדים יותר. מסועים מסוג זה מונעים בהתאם לעצמת המנוע, או בכוח הגרביטציה.
  • מסוע רשת פלסטיק – יהיה יעיל בתעשיית המזון, החקלאות, הפרמצבטיקה ועוד. למסוע זה ניתן להוסיף שלבים ליצירת מעלית להרמת מוצרים.
  •  מסוע חלזוני – מיועד להעברת אבקות או גרגרים (תבלינים לדוגמא, גרגרי אורז ועוד).

מסועים משומשים

משומש – משנעים אתכם להצלחה במחיר משתלם במיוחד!

אין ספק שמסועים יוכלו לייעל את תהליך העבודה עד מאוד. ובכל זאת, מודבר בפריטים שאינם זולים כלל וכלל. אנו במשומש מזמינים אתכם לוותר על ההוצאה הגבוהה, אך לא לגמרי – אלינו מגיעים מוצרים משומשים באיכות גבוהה, ממפעלים בתעשייה שכבר אינם זקוקים להם מכל סיבה שהיא. כל שעליכם לעשות הוא רק להגיע אלינו, לבחור את כל מה שחסר לכם על מנת להשלים את תהליך ההקמה או התרחבות המפעל, ולהבטיח לעצמכם שגרת עבודה מוצלחת, מבלי לרוקן את חשבון הבנק שלכם.

מאמרים נוספים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support