מיכלי נירוסטה משומשים למכירה

הנירוסטה הינה בעלת יתרונות רבים בזכותם היא כה מבוקשת בענפי התעשייה השונים. התהליכים השגרתיים הופכים פשוטים יותר בזכותה, ועמידותה הרבה ידועה באוזני רבים. מיכלי נירוסטה משומשים ואיכותיים תוכלו למצוא אצל שלו כהן ששם לו למטרה להעניק ללקוחותיו את הציוד התעשייתי הטוב ביותר, באיכות מצוינת.

מיכלי נירוסטה משומשים לעבודה יעילה יותר

הנירוסטה כבשה במהירות את עולם התעשייה, ולא בכדי! להלן מספר נקודות שישכנעו גם אתכם מדוע מיכלי נירוסטה משומשים הם מה שחסר לעסק שלכם:

 • בניגוד למתכות אחרות המושפעות מקורוזיה, הנירוסטה אינה מחלידה ומאריכה שנים.
 • היא חזקה מאוד כך שקשה מאוד לשרוט ולשחוק אותה.
 • הנירוסטה גמישה, כך שניתן לעצב אותה במגוון רחב של גדלים וצורות.
 • כבית עסק תעשייתי, עליכם לשמור את ניקיון באופן שוטף. למזלכם, הנירוסטה הינה חומר קל לניקוי.
 • היא עמידה בפני חום וקור, מזיקים, ואטומה באופן טבעי כך שאין צורך להשקיע עוד סכומים ולאטום אותה בחומרי איטום מיוחדים.
 • בואו נדבר על המחיר; הנירוסטה הינה בכל מקרה מתכת זולה יותר יחסית לשאר חומרי הגלם. אבל רגע, זה לא אומר שהיא פחות טובה – להפך! היא מאזנת באופן מושלם בין מחיר לאיכות.

כל בעל עסק שואף ליצירת שגרת עבודה לא קשה מידי, אך יעילה. כפי שוודאי כבר הבנתם, הנירוסטה עונה על כל הדרישות הללו והיא בדיוק מה שאתם צריכים! את הציוד שלנו אנו מקבלים ממפעלים ובתי עסק שאינם זקוקים להם יותר מסיבות כאלו ואחרות, ובוחרים לפעול בדרך הירוקה ולתת למישהו אחר את ההזדמנות להשתמש בהם. המוצרים כולם באיכות מעולה ונבחרים באופן קפדני, כך שלקוחותינו יקבלו את הציוד הטוב ביותר. אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו למשומש ורכשו את ההצלחה שלכם.

מיכלי נירוסטה משומשים בגדלים שונים הם מצרך מבוקש בתעשייה היום וניתן למצוא אותם בכל תחומי הייצור. מיכלים מנירוסטה קיימים במפעלים המייצרים תרופות או ציוד רפואי, ביקבים, בבתי בד המייצרים ושומרים שמן זית, במעבדות, במטבחים, במסעדות, במוסדות ציבוריים ואפילו במטבחים הפרטיים. אנו, בשלו כהן – מסחר בציוד לתעשייה, משווקים מיכלי נירוסטה במצב מצוין שניתן להמשיך להשתמש בהם לאורך שנים. האיכויות של הנירוסטה יוצרות מוצר עמיד, איכותי שהזמן אינו פוגם בו. 

מיכלי נירוסטה משומשים – היתרונות הגדולים

 • נירוסטה הוא חומר שאינו מחליד ואינו מתחמצן, נשמר כחדש במשך שנים ולכן עושים בו שימוש בבתי עסק כגון מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, כריהוט המוסדות ציבוריים ועוד.
 • מדובר במתכת המגינה מאור ומחום ולכן מצוינת לשמירת שמן זית, יין, תרופות, חלב, מיץ ועוד.
 • קלה לניקוי ולכן השימוש בה רווח במוסדות ציבוריים, במפעלים המייצרים ציוד רפואי או תרופות, במעבדות בהן נדרשת רמת ניקיון גבוהה וסטרילית וטמפרטורה מבוקרת.
 • מתכת מבריקה ויפה המבוקשת במטבחים פרטיים גם כמוצר עיצובי המתאים לכל סוגי העץ ונותנת תחושת ניקיון.
 • נירוסטה ניתנת למחזור ולשימוש ממושך, אינה מתכלה ולכן אין צורך להחליפה – כך תורמים גם לאנרגיה ירוקה.
 • מיכלי נירוסטה הם אטומים וניתן לאכסן בהם נוזלים ללא חשש מדליפות.

מיכלי נירוסטה משומשים – לבחור את המיכל שמתאים לכם

אצל שלו כהן – מסחר בציוד לתעשייה ניתן למצוא מיכלי נירוסטה משומשים בגדלים שונים, בקטרים שונים ובצורות שונות. לכל סוג מיכל השימוש שלו, ואצלנו ניתן למצוא כמעט הכול: מיכל נירוסטה מבודד, בעל דופן כפולה עם הכנה לבוחש, מיכל נירוסטה עם דופן כפולה, מיכל עם חימום חשמלי ובוחש, מיכל נירוסטה להומוגניזציה עם סכיני חיתוך, מיכל נירוסטה עם תחתית ישרה משופעת ועוד סוגים רבים. כל שנותר לכם לעשות הוא לאפיין את הצורך, את המיכלים שמתאימים לשימוש הרצוי לכם ולבחור בקטלוג המוצרים שלנו את הכלי המתאים. אין צורך לרכוש מיכלים חדשים בעלות גבוהה כשמדובר בחומר כמו נירוסטה. אנו מומחים באיתור ציוד איכותי שמגיע ממפעלים, בתי חרושת ומעסקים שונים בתעשייה ומבטיחים לכם רכישת מוצרים איכותיים במצב מעולה. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת.

מיכל נירוסטה יד שנייה מבית Meshoomash

מיכלי נירוסטה יד שניה

המפעל החדש שלכם, קורם בימים אלו עור וגידים. אתם עושים את כל המאמצים כדי לפתוח את שעריו של המפעל, כשהוא מצויד בכל המכונות והמכשירים הנחוצים לכם, כדי לבצע ייצור מוצלח של המוצרים שלכם. בין כל המשימות והמטלות, אתם חייבים לשמור על שני פרמטרים חשובים – האחד הוא ההוצאות הכלכליות והשני הוא איכות פס הייצור. ולכן, מנהלים רבים רוצים לרכוש מיכלי נירוסטה משומשים כדי לאפשר ייצור תקין מבלי להשקיע הון תועפות ברכישת מוצרים חדשים ויקרים יותר. חברת שליו כהן מסחר בציוד לתעשייה מסייעת לכל בעל עסק למצוא את המוצרים המתאימים לתחום התעשייה שלו.

למה לרכוש מיכלי נירוסטה משומשים?

ישנן שלוש סיבות מרכזיות שבגללן בוחרים בעלי עסקים לרכוש מיכלי נירוסטה משומשים:

 1. עלות – כדי למצמצם בצורה משמעותית את ההוצאות בעת הקמת המפעל שלכם, אתם רוצים להשקיע ברכישת מוצרים איכותיים, בעלות שמתאימה לתקציב שלכם.
 2. התאמה – ניתן למצור מיכלי נירוסטה משומשים בגדלים שונים וברמת איכות ואיטום שונה. כך תמצאו את ההתאמה האופטימלית לפס הייצור שלכם, מבלי לפנות לתהליך ייצור אישי ארוך ומסובך.
 3. התפתחות עסקית – בראשית הדרך, פס הייצור שלכם לא צריך מכשור רב או מתקדם. וחלכן, ההשקעה במיכלי נירוסטה משומשים, היא המקפצה הראשונה שמתאימה לכם לחודשי הפעילות הראשונים ולאחר מכן, תוכלו לרכוש ציוד מתקדם יותר.

ניהול יעיל של הסחורות בבית העסק

אם אתם רוצים להפוך את פס הייצור שלכם, למכונה משומנת שמייצרת את המוצרים בקצב אחיד וקבוע, התכנון לעתיד הוא חלק מהותי מאוד. יעילות בעולם התעשייה היא שם המשחק, ואתם רוצים לעשות כל שביכולתכם ליצור את המנגנון הכי יעיל ומהיר לכל פס ייצור שאתם מקימים. החלטות שאתם לקוחים בימים הראשונים, על אחת כמה וכמה בתחום הרכש והציוד, יקבעו את מידת ההצלחה העסקית שלכם לחודשים ולשנים הקרובות. על כן, מומלץ לתת את העדת על תהליך רכישה מושכל של מיכלי נירוסטה משומשים. אנו, צוות חברת שליו כהן מסחר בציוד לתעשייה, נלווה אתכם לאורך תהליך הרכש, ונסייע לכם למצוא את המוצרים הנכונים לכם.

מיכלי נירוסטה יד 2

אחרי חודשים ארוכים שבהם אתם מנסים לתכנן את תהליך ההקמה של פס היצור החדש שלכם, הגיע הזמן לבחור את אחד המוצרים הכי חשובים לאורך הדרך. על מנת לאחסן חומרי גלם ומוצרים מוגמרים, בוודאי ובוודאי אם מדובר על נוזלים, אתם צריכים לרכוש מיכלים גדולים אותם ניתן לחבר למערכות השונות של המפעל, בצורה בטיחותית. ואם התקציב שלכם מוגבל, או שאתם רוצים להקים את פס הייצור בצורה זהירה יחסית, הבחירה האולטימטיבית תהיה רכישת מיכלי נירוסטה יד שניה, בהם ניתן לאחסן חומרים מסוגים שונים, תוך מינימום היתכנות לתקלות טכניות ומקצועיות. לשם כך עליכם לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת משומש- ציוד תעשייתי מבית שליו כהן, ואנו נמצא לכם את הפתרון הנכון והנוח ביותר לדרישות שלכם.

אחסון בתחום התעשייה עם מיכלי נירוסטה יד שנייה

היתרונות של מיכלי נירוסטה יד שנייה בתחום התעשייה הם:

 1. טמפרטורות יציבות – הנירוסטה הוא חומר מבודד, אשר שומר על טמפרטורות קבועות בחלקו הפנימי של החלל, לאורך כל עונות השנה.
 2. מיכל אטום לגמרי – כאשר מדובר על חומרים כימיים או חומציים במיוחד, האיטום שומר על הסביבה הפנימית והחיצונית, ומאפשר אחסון לאורך זמן.
 3. משקל קל יחסית – במידה ואתם צריכים למקם את המיכל באמצע המפעל שלכם, תמנעו את ההיתכנות לאירועים מסוכנים ותבטיחו שיהיה לכם קל לעגן את המיכל למקומו, בכל רגע נתון.
 4. עלויות נוחות לכל עסק – במיוחד אם העסק שלכם חדש, הרכישה של מיכלי נירוסטה יד שנייה תהיה רכישה כלכלית וחכמה, עם השלכות לטובה על תקציב החברה בעתיד.

מוצר מושלם לתעשייה המזון

במידה בלתי מבוטלת, אחד מהשימושים המרכזיים של מיכלי נירוסטה יד שניה בתעשייה הישראלית, הוא בתחום המזון. כאשר יש צורך לשמור על רמת הסניטרית הגבוהה ביותר, וטמפרטורת האחסון היא חשובה מאין כמוה, אנשי חברות המזון הגדולות ביותר בישראל, בוחרים לפנות לרכישה של מוצר שהוכיח את עצמו בתור מוצר אפקטיבי. ולכן, אנחנו בצוות של חברת משומש- ציוד תעשייתי מבית שלו כהן, מצליחים למצוא פתרונות במיוחד לתעשיית המזון, בכל מה שנוגע לרכישה של מיכלי נירוסטה מיד שניה.


מחפשים ציוד מסויים? המומחים שלנו זמינים לעזור


 

 

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דברו איתנו בווצאפ whatsapp