האם ניתן להשתמש במסועים משומשים


מסועים משומשים הינם רק חלק קטן מן הציוד אותו תוכלו למצוא בחברת כהן שלו מסחר בציוד לתעשייה. חברתנו עוסקת בקניה ומכירה של ציוד תעשייתי משומש לסוגי תעשיה שונים לרבות תעשיית המתכת, המזון, הכימיקלים והפלסטיק. חברתנו חרטה על דגלה את המחויבות ללקוחותיה ותעשה את המירב על מנת שתוכל להעניק לכם את השירות המקצועי והמיומן ביותר בתחום.

מטרתם של המסועים הינה להקל על ביצוע התהליכים השונים במפעלים לצד סיוע לעובדים לשנע חומרי גלם ומוצרים שונים. הדבר המשמעותי הוא כי כלל תהליך השינוע יתבצע בצורה הבטוחה והמהירה ביותר, כך שלא ייגרמו נזקים לאדם או למוצר.

מסועים משומשים יכולים להיות פתרון השינוע המדויק לו אתם זקוקים. בין אם מדובר על מסוע חוליות, גלילים או מסועים חלזוניים, הרי שכל אחד מהם ניתן למצוא במצב משומש אך עדיין בר שימוש.

כיום כמעט ואין סיבה לרכוש אביזרים ומכונות חדשות לתעשייה. חברות ומפעלים רבים בוחרים להיפטר מן הציוד הישן שלהם מסיבות מגוונות, כשבין הנפוצות שבהן היא העובדה כי פשוט לא היה שימוש בציוד יותר, בין אם עקב סגירת המפעל או עקב צמצום פעילות. המסופים אשר תוכלו למצוא בחברתנו נמצאים במצב טוב מאוד ויכולים להעניק לכם שירות אמין ויעיל לאורך תקופה ארוכה.

מוזילים את עלויות הציוד

חברת כהן שליו מסחר בציוד תעשיה שמה לה ליעד להוזיל לחברות שונות את העלויות הכרוכות ברכישת ציוד לו הן זקוקות. נקודה זו הינה ברת ביצוע הודות לעובדה כי ציוד משומש בתעשייה יכול לעבור מחברה לחברה מבלי שיפגע ערכו או אופן תפקודו. ציוד משומש שאינו נמצא כרגע בשימוש יכול להיות זה שיחסוך לכם עלויות גבוהות על פני רכישה של ציוד חדש. צרו קשר עוד היום ואנו נשמח להציג בפניכם את הרשימה המלאה של הציוד אותו אנו מחזיקים, כך שתוכלו לאתר בקלות ובמהירות את הציוד לו אתם זקוקים.מחפשים ציוד מסויים? המומחים שלנו זמינים לעזור


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דברו איתנו בווצאפ whatsapp